Vláda zamítla návrh Libereckého kraje na změnu EET

Mohlo by se Vám líbit

3 komentářů

 1. Profilový obrázek Julius napsal:

  EET.je zbytečná buzerace pro malé živnostníky.to tento stat už nemà nic společného s demokracii.toto už hraňičí s totolitou co s totalitou to už je diktatura.americkÿ novinář vystoupil s tim co se tady ďeje.nejprv hlášeňí dph.a teť tohle.a pan velitel vskazal ať se starà o sebe.a ameriku .velebnosti hnus.pane koblihovÿ.

 2. Profilový obrázek Josef Knedla napsal:

  EET mi nevadí,ale kdo zaplatí náklady na její zavedení a další provozní náklady.Pravidlem je,že toto hradí ten,který z toho má zisk a to je stát.
  Kdo zaplatí stávající zařízení,které je plně funkčí.Nebo to všechno bude platit zákazník v přirážce na zboží a stát bude mít zisk,což já tomu nevěřím.Nakupuji vše s DPH a DPH z rozdílu mezi nákupem a prodejem také odvádím.Na každé prodané zboží u nás dostává zákazník účtenku.Tak nevím,co od nás chcete získat.Je od vás zákazník informován,že náklady na zavedení a provoz EET ponese ve zdražení zboží ON?Poraďte,,jak to mám udělat,když na to nemám.Úvěr si beru jen na to,co se mi vrátí(z čeho mám zisk).
  Děkuji za odpověď.

  tmožná

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, chápeme, že vás EET a požadavky na její zavedení štve. Máte pravdu, že přinesou vyšší náklady pro podnikatele – i když ministr financí aktuálně zvažuje, že mikropodnikům dá na zavedení EET dotace. Bohužel s EET ani se souvisejícími náklady nemůžeme nic udělat. S ministerstvem financí nemáme nic společného, pouze se snažíme o EET aktuálně informovat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *