Přes milion Čechů se nemůže zúčastnit Účtenkovky. Chybí asistenční místa

Mohlo by se Vám líbit

6 komentářů

 1. Profilový obrázek Marketa napsal:

  tak pujdou na internet do knihovny. nebo pomuzou vnuci. jezis

 2. Profilový obrázek Petr napsal:

  Vnuci je kvůli takový kravině pošlou někam.

 3. Profilový obrázek Jiří napsal:

  Kocorukov, takže vyhodíme další peníze za systém, který nefunguje.. 🙂

 4. Profilový obrázek vavrjan napsal:

  No já se do toho zapojil a zjistil jsem , kdo například vám dá složenku a účtenkovka vám to nezaregistruje. V jedné provozovně jsem již 5x dostal v účtencovce odmítnutí registrace. Těch účtenek mám zaregistrováno asi 50, ale tady ta provozovna je jaksi úplně mimo EET. Pak že se nešvindluje. Pokud by to byla 1 nebo dvě účtenky a ostatní byly přijaty, tak to bude asi moje chyba, ale v ostatních jsem se nespletl a pořádně je kontroluji po napsání do systému. Mám za to, že je pár vychcánků, kteří přišli na to, jak to ošulit. Paní šéfové jsem řekl, že ji budu žalovat o milion. Ta její účtenka by možná zrovna vyhrála. Smála se, ale do času. Pokud to bude pokračovat stále, tak to trestní oznámení podám. Uvidíme, kdo za soudce bude pro můj názor, nebo to odpálkuje. Ale za srandu to stojí.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, ne každou účtenku jde do Účtenkovky přihlásit. Zatím se můžete loterie zúčastnit jen s účtenkami za nákupy, které podléhají EET. Pokud si například koupíte v cukrářství zákusky, které si v provozovně sami pečou, EET účtenku nedostanete – takové zboží totiž zatím EET nepodléhá.

   Doporučujeme vám zeptat se v obchodě, proč vám nejdou zaregistrovat jejich účtenky. Třeba vám prodavači vysvětlí, v čem je problém. Pokud by totiž ve zmíněné provozovně obcházeli zákon, zadělávali by si na velké problémy. Každopádně si můžete snadno ověřit, jestli třeba nejde jen o technické problémy. Zadejte si údaje o účtence na Daňovém portálu: https://adisspr.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/eet/uct/overeni.faces

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *