EET a účtenková loterie: Babiš ji chce spustit příští rok

Mohlo by se Vám líbit

9 komentářů

 1. Profilový obrázek Vlastimil napsal:

  Pan Babiš tomu rozumí.

 2. Profilový obrázek lADISLAV kOVAŘÍK napsal:

  tENTO STÁT DĚLÁ VŠECHNO MOŽNÉ PRO ZNIČENÍ DROBNÝCH PODNIKATELŮ

 3. Profilový obrázek Maida napsal:

  Myslím, že by hlavní cena měla být Čapí hnízdo. Pak by jistě zájem byl.

  • Profilový obrázek Julius napsal:

   Co čapi hnýzdo??on toho má víc .takže může dávat tř koblížky.toho nezrujnuje a lidi budou rádi že dostanou aspoň jeden koblížek.

 4. Profilový obrázek Vagner napsal:

  „Je možné, že účtenková loterie způsobí delší fronty v obchodech…“ To není možné ale jiste! Kazdy bude chtit nasbirat co nejvice uctenek, a az jich rodina bude mít treba 500ks za mesic, stejne se na kontrolovani vyher drive ci pozdeji vyprdou a uctenky vyhodi. Povede to jen k tomu, ze se lide budou vzajemne zdrzovat pri obsluhovani, za vinu to budou ale davat obsluze. A logicky to povede ke zdrazovani. Protoze ani kotoucky do tiskarny nebudou zadarmo.

  • Profilový obrázek Ladislav napsal:

   No a proč to nevyzkoušet? Myslím si, že mnoho obchodníků a služeb ulejvá prodeje do černa. Opravdu záleží na výši výher. Český národ, jak minulost ukazuje, se nechá vyhecovat ke kdečemu. Pokud se tato varianta osvědčí, možná se projeví i na výši daní. A to snad chceme. Alespoň budeme mít z čeho zvýšit platy poslanců, senátorů, státních úředníků, policistů, soudců a lékařů. Sami vidíte tu frontu lidí, kteří mají stále málo.

 5. Profilový obrázek Jarmila napsal:

  Už někdo z ministerstva financí vypočítal, když tak rádi počítají o kolik je živnostníci okradli, kolik živnostníků a jak dlouho bude muset tvrdě pracovat, než se složí na ceny do této šaškovské loterie?

 6. Profilový obrázek Jarmila napsal:

  Čím dál tím víc nabývám dojem, že se tady zavádějí manýry posvěcené státními úřady, které ždímají ty, co jsou ochotni pracovat a plnými hrstmi pak plody jejich práce rozhážou mezi vyčůránky, kteří jsou zvyklí ke všemu přijít bezpracně.

 7. Profilový obrázek Julius napsal:

  Je to dobrý tah .no totiž český národ je národ práskačů.A to pan velitel bývalí stb.dobře ví budou ceny 1cena čapí chňízdo.2 cena akcie agrofertu.atd.jo a největší podňikatelé se nám budou smát z daňových ráju.takže žďímejte malé živnostňíky.musí tý vaše zloďejni ňekdo plaťit.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *