V EET loterii každý měsíc vyhraje 21 025 účtenek. Známe detailní pravidla

Mohlo by se Vám líbit

12 komentářů

 1. Profilový obrázek CB napsal:

  FUCT EET!

 2. Profilový obrázek Martin napsal:

  Musim sinzaregistrovane uctenky nechat?

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Martine, po zaregistrování účtenky ji už nepotřebujete. Klidně můžete lísteček vyhodit. Že je vaše účtenka zaregistrovaná, poznáte snadno – pokud nemáte hráčský účet, přijde vám e-mail (ale musíte na sebe uvést kontakt při odesílání účtenky). Pokud máte hráčský účet, můžete si zaregistrované účtenky prohlížet na svém profilu.

 3. Profilový obrázek Karolína napsal:

  Dobrý večer, nikde jsem nenašla jaká má být nejnižší částka na účtence, nebo je to jedno? Děkuji za odpověď.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Karolíno, pravidla Účtenkovky říkají pouze to, že účtenka musí mít kladnou celkovou částku tržbu. Nelze tedy například zaregistrovat účtenku, kterou dostanete při reklamaci, a která má zápornou hodnotu. Minimální částku tržby ale pravidla Účtenkovky nestanovují. Podrobná pravidla si přečtete zde: https://www.uctenkovka.cz/docs/Uctenkovka-herni-plan.pdf

 4. Profilový obrázek Vojtech Soukup napsal:

  Dobry den jak je mozne ze uctenka ktera je napriklad tri tydny stara ze zacatku tohoto mesice neni registrovana v EET kontroloval jsem pres danovy portal, je to vice obchodniku at uz jde o pumpy nebo male obchody maji udaje s eet udaji ale nejsou v eet zaregistrovani a opravdu jde o obchody napriklad s jidlem cigaretami nebo kosmetikou.

  Nejaka rada? z 20ti uctenek se mi overuje asi 5 a dve co jsem zadaval na zacatku mesice se overili jako neregistrovane a jde take o samoobsluhu a pumpu napriklad.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Soukupe, zdá se nám, že 15 neověřených účtenek z dvaceti je hodně velké číslo. Důležité je vybrat jen ty podniky, kde už mají povinnost evidovat – takže restaurace, bistra, hotely, obchody atd. O tom ale určitě víte, že na účtence musí být FIK a BKP, aby vám ji mohla aplikace na Daňovém portálu ověřit.

   Systém EET je ale složitější. Třeba když si koupíte hotové jídlo s sebou, nemusí zatím prodejce evidovat tuto tržbu. Podobně je to třeba se zákusky, které si v cukrárně vyrábějí sami a nepřeprodávají. Proto je někdy na první pohled obtížné zjistit, jestli prodejce už musí evidovat nebo zatím ne.

   Napadlo nás ještě, jestli jste třeba neudělal omylem nějaký malý překlep při zadávání účtenek – přece jen jsou čísla opravdu velmi dlouhá a dost nepřehledná.

   Domníváme se, že pro vás asi bude nejlepší obrátit se s dotazem přímo na finanční správu. Svůj problém můžete popsat telefonicky nebo v písemné zprávě: http://www.etrzby.cz/cs/kontakty

 5. Profilový obrázek Pavel Rokos napsal:

  Dnes jsem se pokusil zaregistrovat na učtenkovku, ale mail s kodem nedošel. Jak mám postupovat?

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Pavle, mohlo nastat několik chyb. Podívejte se prosím, jestli jste zadal správně všechny údaje (stačí jen zaměnit třeba jedno číslo z FIK a je to problém). Nezapomeňte, že za den můžete do Účtenkovky zaregistrovat pouze jednu účtenku od jednoho obchodníka. Takže pokud se stane, že při nákupu zapomenete třeba na rohlíky a ještě se pro ně vrátíte, můžete do slosování zaregistrovat pouze jednu z účtenek. Také si zkontrolujte, že jste při zadávání údajů z účtenky skutečně zadal i svůj e-mail. Mohl jste zadat třeba jen telefonní číslo a v tom případě by vám přišla zpráva až o výhře, nikoliv o zaregistrování účtenky.

 6. Profilový obrázek Pavel Mužík napsal:

  Dobrý den, učtenka, která byla zařazená do prvního slosování a ověřená, nic nevyhrála. Od 15 listopadu jsem už žádnou učtenku neposílal
  a aplikaci jsem odhlásil a vymazal. Tak jak je možné, že při druhém slosování jsem vyhrál stovku na uctenku, která uz byla jednou losována.
  To mě zavání karlovarskou losovačkou a pěkným podfukem. Jakoby zjistily, že již uctenky neposílam a chtěli mě onou stovkou navnadit. To jsem zvědav, jak tento problém vysvětlite.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Mužíku, to je opravdu zvláštní situace. Bohužel vás ale zklameme – vysvětlit to nedovedeme. S finanční správou nebo s organizátorem Účtenkovky nemá naše poradna nic společného. Zkuste napsat dotaz přímo na web Účtenkovky. Tady úplně dole na stránce najdete kontaktní formulář: https://www.uctenkovka.cz/ouctenkovce#pomoc
   Držíme vám palce, ať to vyřešíte.

 7. Profilový obrázek Pavel napsal:

  Nápadití nejsou jen zákazníci, ale i samotní obchodníci. Ti vydávají účtenky na tržby třeba jen za jeden haléř – na registraci do loterie to totiž stačí. Získávají tak velké množství dokladů, které pak mohou směňovat za jiné a zvyšovat svou šanci na výhru.

  Jak je možné že je v systému takhováhle díra?

  Jak je možné, že do slosování nejsou zahrnuty pouze nákupy, jejichž cena v poměru k pravděpodobnosti výhry takový přístup, který generuje falešné transakce udělá nevýhodný? Na to stačila minimální částka v jednotkách korun, aniž by to vyvolávalo falešné transakce z jiných důvodů a s jiným cílem. Na straně stbáků chybí jak nezadrhávající idea konceptu tak i případná následná pružnost.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *