Průměrná výhra v účtenkové loterii bude letos 433 korun

Mohlo by se Vám líbit

5 komentářů

 1. Profilový obrázek Alice napsal:

  jděte do pyče s učtenkama i sorry jako

 2. Profilový obrázek Jiřina napsal:

  Když se stát chová jako hyena a podporuje třídní boj mezi zaměstnanci a podnikateli, tak se pak nedivte, že mezi lidmi kvete nenávist a škodolibost! Tento elektronický policajt se nám všem jednou vymstí! Ten slovák co to vymyslel se jen pokoutně směje jak jsou čehuni blbý. A když se něco pokazí? Tak zbalí miliardy a půjde o dům dál…

 3. Profilový obrázek T Ray napsal:

  Bordel v ekonomice není rozhodně u malých a středních podnikatelů a celá tahle akce s EET je nesmysl a loterie tuplem. Díry v rozpočtu bych rozhodně hledal nejdříve ty velké a pak teprve hanil ty malé, že kradou. No a pro těch 65 milionů, co chtěj s vidinou výhry rozdat „chudým“ bych viděl podstatně lepší využití. Co takhle za to vybavit nějakou nemocnici? (není týdne, kdy by mi do mailu nepřišla žádost o finanční podporu nějaké ch. organizace, nebo o příspěvek do sbírky na něco, co by měl standardně proplácet stát), Určitě by za to bylo více lidí vděčných, než tisíce lidí za 200,- v kapse. A kdo vlastně těch 65 mil. zaplatí? No ano, všichni češi ze svých daní. Takže se vlastně všichni složíme na loterijní libůstku p. Babiše (Ovšem pro něj to jsou přece jenom drobné). Kolik asi malých a středních zlodějů, tedy pardon, podnikatelů by se muselo složit, aby okradli stát o 65 mil.na daních? No a přitom staší jedno lusknutí prstem pana ministra a miliony jsou fuč a ještě s potleskem jeho přitakávačů.
  Co takhle narovnat ekonomiku nižšími daněmi, odvody, pojištěním a likvidací bordelu ve státní správě? Možná by pak ti co opravdu „v malém“ kradou přestali sami od sebe. Vzory přece táhnou pane Babiš.
  EET není zdaleka jediným nesmyslem, který nám správci našich peněz připravili a připravují. Jsou i horší, které se vymykají i zdravému rozumu.

 4. Profilový obrázek Vladimír Lopour napsal:

  Dobrý den již jednou jsem posílal dotaz , jak to bude s dětmi , nedostanu se do rozporu se zákonem ,když vydám los dítěti.

  Lopour

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Lopoure, omlouváme se, pokud jsme přehlédli vaši dřívější otázku. Podnikatelé mají povinnost vždy vydat EET účtenku – ať už funguje jako los nebo nikoliv. Slosování se mohou zúčastnit pouze lidé starší 18 let a podle dosavadních informací bude věk kontrolován nejpozději při vyplácení výhry. Zatím žádné konkrétnější informace nemáme, proto ještě počkejme, až budou zveřejněné nějaké podrobnosti, jak mají podnikatelé postupovat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *