Všechno, co potřebujete vědět o třetí vlně EET

Mohlo by se Vám líbit

1 komentář

  1. Martin Černý napsal:

    Dobrý den. Jsem předsedou sportovního spolku, který kromě své sportovní činnosti provozuje podnikatelskou činnost v oblasti pořádání kulturních akcí ( letní koncerty hudebních skupin). Jedná se pouze o sezonní činnost a to od měsíce červen do konce srpna. Odhadem se jedná od 6 do 11 hudebních akcí. V rámci této podnikatelské činnosti náš spolek v loňském roce překročil hranici 1 mil. korun, takže jsme se přihlásili k DPH. Návštěvnost na těchto akcí je od 300 do 1300 osob. Vůbec nemám představu o systému EET, který by byl v našem případě vhodný. Prodej občerstvení na těchto akcí realizujeme prostřednictvím samostatných stánků ( pivo, bar, uzenina atd.) Na jednu stranu nechceme nějakým způsobem obcházet zákon, na druhou stranu též nechceme narůstající fronty u stánků spojené s vydáváním dokladů o EET. S ohledem na tuto skutečnost se na Vás obracím s dotazem na návrh nejvhodnějšího systému EET. Dále vznáším dotaz , zda v rámci poslední vlny EET bude mít náš spolek dále povinnost evidovat tržby ze vstupného na tyto kulturní akce.
    Děkuji za odpověď.
    Martin Černý

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *