ProfiPAD: prodávejte snadno ve vašem obchůdku i v terénu s přenosnou EET pokladnou

Mohlo by se Vám líbit

11 komentářů

 1. Profilový obrázek Markéta Šabachová napsal:

  Dobry den,
  rada bych se jeste zeptala jaký druh pokladen eet je kvalitní? Na trhu je toho tolik a každy se snaží,protože jejich produkt je nejlepší. Např. by mě zajímalo jakou kvalitou oplývá zařízení O2? Dnes tu byl technik a vse potřebné předvedl. Ale mam i zajímavější nabídky.
  Nevim zda můj dotaz sem patři 🙂
  Předem dekuji.
  Markéta

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, paní Šabachová, hodně záleží na různých detailech vašeho podnikání. Jde například i o to, jak velký prostor máte na kasu, zda ji chcete nosit k zákazníkům nebo mít položenou na pultě, jestli hrozí polití nebo ušpinění pokladny, a proto potřebujete odolné zařízení a tak dále.
   Můžete mít malou přenosnou pokladnu s baterií, která vydrží velmi dlouho nabitá, a s internetem na SIM kartu – takový je ProfiPAD: https://www.profipokladny.cz/profipad/
   Pokud potřebujete markovat spíš na pokladně položené na stole, kterou sem tam poponesete, a která má velká tlačítka, doporučujeme pokladny EURO: https://www.profipokladny.cz/katalog-produktu/registracni-pokladny/
   Jestli preferujete větší obrazovku a zajímá vás i skladový systém nebo základní statistiky o prodeji, koukněte na pokladní sety, které naši kolegové z Profi Pokladen poskládali speciálně pro hospody, restaurace, bary, kavárny a další: https://www.profipokladny.cz/or/restaurace-a-bistra/
   Odborně vám poradí přímo naši kolegové z Profi Pokladen. Ozvat se jim můžete na e-mail posinfo@money.cz nebo na číslo 549 522 511. Držíme vám s EET palce.

 2. Profilový obrázek Markéta Šabachová napsal:

  Jen připomínán ,jsme pidi hospudka na venkově a otevřeno mame pouze v lete. Stačí nám prosté zařízení nic megalomanskeho.

 3. Profilový obrázek Jiří Hynek napsal:

  Provozovna, kde frézujeme klíče“FAB“ má EET zajištěnou prostřednictvím zařízení, prostřednictvím HELIOSu na kamenné prodejně. Pracovník z naší firmy vyjíždí občas otevírat zaklapnuté dveře u auta nebo bytu. Musí mít s sebou další zařízení k vystavování stvrzenek a propojení s FÚ? A od kdy to vlastně musí mít? Informace se totiž liší, i když jsou z kompetentních míst.
  Děkuji Hynek

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Hynku, nejlepší informace byste měl dostat na finančních úřadech. Ale i nám se občas stane, že voláme na EET infolinku a různí úředníci vykládají stejné situace jinak. Domníváme se, že váš zaměstnanec musí mít mobilní pokladní zařízení, když vyjíždí za zákazníky. EET metodika totiž stanovuje, že hotovostní tržba musí být zaevidovaná nejpozději v okamžiku jejího uskutečnění, tedy při placení.
   Co se týče vlny, od které evidujete, pravděpodobně to bude až v příštím roce. Koukněte se do našeho článku na postup v infografice a pomocí kódu CZ NACE určete, do které vlny spadáte: https://eet.money.cz/blog/doplnkovy-prodej-eet-udelejte-si-jasno-jak-na-trzby-z-minoritni-cinnosti

   Když pak půjdete okolo vašeho finančního úřadu, můžete se tam zastavit a informaci si ještě pro jistotu ověřit u úředníků.

 4. Profilový obrázek Alena Marešová napsal:

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak v Profipadu nastavit odesílání účtenek a závěrek e-mailem. V Profiúčtence v mobilu to není problém přes Gmail, ale v Profipadu jsou Google služby bloknuty, tak nevím, jak na to. Díky za radu.
  Marešová

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, paní Marešová, v současné době to bohužel nejde. Naši kolegové z Profi Účtenky ale už o chybě vědí a připravují řešení, aby to bylo možné. Omlouváme se vám za komplikace.

  • Profilový obrázek Tomáš napsal:

   Dobrý den,
   nyní lze z App store v ProfiPadu stáhnout aplikaci MailDroid, kde si můžete nakonfigurovat svoji poštovní schránku (Google, Seznam apod.) pomocí POP3 nebo IMAP protokolu.
   Pěkný den,
   Tomáš

 5. Profilový obrázek M. Kodeda napsal:

  No já měl SUNMI (ProfiPad) taky bloknutý, resetoval jsem nastavení aplikací a nyní mi jede i původní software EET, i googleobchod a tak stahuji a testuji i jiné EET aplikace. Ano, něco z přednastaveného se smazalo, ale funguje to nyní jako Android na mobilu bez omezení. A asi zůstanu u Profiúčtenky…

 6. Profilový obrázek Antonová napsal:

  Dobrý den,
  mám kancelář a dva aprtmány na krátkodobé ubytování. Stáhla jsem si profiúčtenku a vše napojila na idoklad.
  Problém ale je, že mám 3 provozovny a v mobilu mohu v profiúčtence evidovat pouze jednu provozovnu. Neuvažujete o přihlášení pod více účty? nepo zdvojení aplikace? Nechci kupovat pokladnu když mi stačí mobil, ale dva mobily také tahat nechci.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *