Jak nouzově vyřešit EET, pokud zítra začínáte evidovat a chybí vám pokladna

Mohlo by se Vám líbit

9 komentářů

 1. Karel Vávře says:

  Můžete mi, prosím, poradit, jak v ProfiÚčtence bez tiskárny zjistím FIK?

  • EET Poradna EET Poradna says:

   Dobrý den, pane Vávře, bohužel to zatím není možné. Naši kolegové z Profi Účtenky ale už pracují na tom, aby uživatelé Profi Účtenky do budoucna tuto možnost měli.

 2. Karel Vávře says:

  Opravdu bude profiúčtenka přes tuto utilitku tisknout na A4 tiskárnu? Běžně na síťovou A4 to neumí. Musí být vyloženě pokladní s EPSONím tiskovým jazykem.

  • EET Poradna EET Poradna says:

   Pane Vávře, návod připravili naši kolegové z Profi Účtenky, tak ho bez obav vyzkoušejte!

 3. Štěpánka says:

  Dobrý den, pokud mám podnikání jako vedlejší příjem a tisknu několik jednotek (desítek) dokladů měsíčně, vystačím si s touto formou EET (PC a domácí tiskárna) na dlouhou dobu bez nutnosti kupovat pro mne drahou EET pokladnu s tiskárnou? Děkuji za odpověď 🙂

  • Karel Vávře says:

   Ano, toto je presne reseni pro Vas 🙂 Jen mne se zatim nepodarilo rozjet tisk na beznou A4tiskarnu. Ale s pokladni (napr. ELCOM nebo EPSON) to jede perfektne.

  • EET Poradna EET Poradna says:

   Dobrý den, Štěpánko, domníváme se, že vám varianta s počítačem a velkou tiskárnou může vyhovovat i dlouhodobě. Zkuste to a uvidíte – držíme vám palce, ať všechno vyjde.

 4. Julius says:

  Mam obchod galanterie metrovy textil.jakou pokladnu tam potrebuji.mam registracnou pokladnu da se to nejak napojit na EET.??

  • EET Poradna EET Poradna says:

   Dobrý den, Juliusi, rádi pro vás zjistíme, jestli to půjde. Napište nám prosím typ vaší pokladny, případně pokladní aplikace, děkujeme.

Odpovědět

Your email address will not be published. Required fields are marked *