Jak nouzově vyřešit EET, pokud zítra začínáte evidovat a chybí vám pokladna

Mohlo by se Vám líbit

9 komentářů

 1. Profilový obrázek Karel Vávře napsal:

  Můžete mi, prosím, poradit, jak v ProfiÚčtence bez tiskárny zjistím FIK?

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Vávře, bohužel to zatím není možné. Naši kolegové z Profi Účtenky ale už pracují na tom, aby uživatelé Profi Účtenky do budoucna tuto možnost měli.

 2. Profilový obrázek Karel Vávře napsal:

  Opravdu bude profiúčtenka přes tuto utilitku tisknout na A4 tiskárnu? Běžně na síťovou A4 to neumí. Musí být vyloženě pokladní s EPSONím tiskovým jazykem.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Pane Vávře, návod připravili naši kolegové z Profi Účtenky, tak ho bez obav vyzkoušejte!

 3. Profilový obrázek Štěpánka napsal:

  Dobrý den, pokud mám podnikání jako vedlejší příjem a tisknu několik jednotek (desítek) dokladů měsíčně, vystačím si s touto formou EET (PC a domácí tiskárna) na dlouhou dobu bez nutnosti kupovat pro mne drahou EET pokladnu s tiskárnou? Děkuji za odpověď 🙂

  • Profilový obrázek Karel Vávře napsal:

   Ano, toto je presne reseni pro Vas 🙂 Jen mne se zatim nepodarilo rozjet tisk na beznou A4tiskarnu. Ale s pokladni (napr. ELCOM nebo EPSON) to jede perfektne.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Štěpánko, domníváme se, že vám varianta s počítačem a velkou tiskárnou může vyhovovat i dlouhodobě. Zkuste to a uvidíte – držíme vám palce, ať všechno vyjde.

 4. Profilový obrázek Julius napsal:

  Mam obchod galanterie metrovy textil.jakou pokladnu tam potrebuji.mam registracnou pokladnu da se to nejak napojit na EET.??

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Juliusi, rádi pro vás zjistíme, jestli to půjde. Napište nám prosím typ vaší pokladny, případně pokladní aplikace, děkujeme.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *