Prodáte na stánku s občerstvením denně balené nápoje za 480 Kč? Evidujete už ve 2. vlně

Mohlo by se Vám líbit

6 komentářů

 1. Martin Zakopal says:

  Pokud prodávám na své provozovně jídlo do jídlonosičů nebo balenou vodu, které si zákazník odnese s sebou ven z provozovny, podléhá toto zboží EET v první vlně?

 2. Blažena Mančíkova says:

  Dobrý den.docela jsem na vážkách.prodavame ve stánku občerstvení tocenou kofolu a pivo,a cigaro přímo z udírny.Týká se letos i nas eet a nebo až na rok.diky za odpověď.m

 3. Marcela Sikorova says:

  Dobry den chci se zeptat jsme spolek Matice siezka a chteli bysme prodavat na radovankach hracky ve stanku musime mit EET . Děkuji za odpověďSikorova.

  • EET Poradna EET Poradna says:

   Dobrý den, paní Sikorová, se spolky je to složitější, protože pro ně platí speciální pravidla. Bohužel vám neporadíme jen na základě toho, co jste o vašem spolku napsala do otázky. Podívejte se prosím na náš nejnovější článek o EET, nezsikovkách a spolcích: http://eet.money.cz/blog/jak-maji-neziskovky-poznat-jestli-potrebuji-eet-urad-vydal-novy-pokyn

   Obecně jde o to, jestli hračky prodáváte pravidelně. V tom případě byste tržby evidovat pravděpodobně museli. Pokud byste perníčky prodávali jen za výrobní cenu, evidovat byste naopak nemuseli. Podívejte se na článek, kde zjistíte podrobnosti.

Odpovědět

Your email address will not be published. Required fields are marked *