Miliardy navíc do státní kasy díky EET? V Chorvatsku se to nepotvrdilo

Mohlo by se Vám líbit

9 komentářů

 1. Eva says:

  Konec svobody, už budou o nás vědět vše.

 2. VLADMAT says:

  Tak letos 2016 už to je v Chorvatsku jako před EET. Až na vyjímky vám nikdo žádný doklad nevydá. Tak se není u nás čeho obávat.

  • JanaK says:

   Protože už tam dávno skončilo a to fiaskem. A Babiš se nechal jimi inspirovat… 🙂 Zábavné, že!!!!

 3. Mrmla says:

  Článek je jak od blba:
  1) Podnikatelé v pohostinství začali přiznávat, nikoliv odvádět více.
  2) To co by měli odvést navíc díky EET při původní sazbě DPH jim bylo zjevně ponecháno díky snížené sazbě DPH. Takže stát zjevně nechtěl vybrat více ze segmentu pohostinství, ale chtěl aby se přestalo podvádět.
  3) ohledem na 2) nezle tvrdit, že EET selhalo.
  4) osobní zkušenost kolegy z Chorvatska: od zavedení EET platil jako host v několika apartmánech méně než platil před EET. Kam asi ty krystalicky charakterní OSVČ dávali ten rozdíl?

 4. Radek says:

  Lidi, proboha odstraňte Babiše z české politiky!!! Kdyby jste znali pozadí jeho předlistopadových a polistopadových aktivit, bylo by vám zle!

  • Miroslav Harant says:

   Český národ je neskutečně zabedněný, slepý a hluchý. Všichni vědí, že Andrej Babiš je slovenský estébák, komunistický pohrobek, gauner a zloděj největšího kalibru ze státních rozkrádaček po listopadu 1989, ale český hloupý národ jej uznává jako “pána podnikatele” a ještě si toho kozla zahradníkem posadí na zlatou žílu jako ministra financí!!!

 5. Miroslav Harant says:

  Cukrárnu mu zavřeli proto, že nedával účtenky za prodej zboží. Jinak v Chorvatsku to je docela fiasko, a na Slovensku jakbysmet… Přínos žádný, jen se na tom nabalilo spousta vychcánků hlavně s registrací na Maltě, na Kypru apod…

 6. Staňa says:

  Je to skutečná kapitalistické diktatura řízená úředníky z našich daní. Sami si na sebe pleteme bič.Jedině ho vzít do ruky a ty parchanty nemilosrdně vyhnat na Sibiř!

Odpovědět

Your email address will not be published. Required fields are marked *