2 způsoby, jak získat autentizační údaje k EET: zjistěte, který je pro vás lepší

Mohlo by se Vám líbit

11 komentářů

 1. Víla Amálka napsal:

  A je pro dobrý záznam v eet dobré také registrace do online katalogu? Třeba do industry eu? Nebo to na to vůbec nemá žádný vliv?

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, koukli jsme se na katalog, ale nejsme si jistí, jak s EET souvisí. Co máte na mysli „dobrým záznamem v EET“? Děkujeme za upřesnění.

 2. jaryn napsal:

  Přes datovou schránku trvalo vydání přihl.údajů 3dny a pak ještě celý den jsme čekali až budou přihl.údaje platné na portálu eet. Takže žádost v pondělí, certifikát v pátek. Tomu říkám rychlost roku 2016.

 3. Jakub napsal:

  Co kdyz jsem dlouhodobe v zahranici a cestuji?

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Jakube, jak to myslíte? Autentizační údaje k EET můžete získat i elektronickou cestou přes Daňový portál.

 4. Libor napsal:

  To je právě i můj problém. Jsem v zahraničí a nemám založenou datovou schránku, takže to nejde zřídit přes Daňový portál. Je ještě jiná možnost jak to udělat na dálku?

 5. Julius napsal:

  Doufám že ten cirkus tzv.EET tzv.lex Babiš zruší.vše je to buzerace,už se vracíme zpět do totality.vše máme přikázané zakázané,hnus.

 6. Andrej napsal:

  No hlavně na slovensku vsichni pokladnu maji jen pro srandu. Casto nemarkuji a slusnyho cloveka poznas ze nechce uctenku. Toje realita. Stat nas nuti podvadet a platit dph. Tak vsichni budou smelit dal. Toje jedina cesta

 7. Vítězslav napsal:

  Dobrý den,
  vyplnil jsem údaje přes portál a čekám už cca 12 dnů, je to normální čekací doba?

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Vítězslave, to nevypadá jako normální čekací doba. Pokud byste vyplnil něco špatně, z finanční správy by vám pravděpodobně napsali, že jste udělal chybu a máte doplnit či opravit údaje. Ještě si prosím ověřte, že máte v provozu datovou schránku a že funguje v pořádku. Pak zkuste o údaje požádat ještě jednou. Počkejte maximálně 2 týdny a když vám nepřijdou, bude asi nejlepší zajít si osobně pro údaje na finanční úřad, pokud je to pro vás schůdné. Držíme vám palce!

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *