Prodejna SQL: zkuste aplikaci pro náročné podnikatele i pro ty, kteří chtějí jen rychle prodávat

7 komentářů

 1. Profilový obrázek Lenka Přibová napsal:

  Dobrý večer,

  mám malé květinářství a vyhovovala by mi poklada mini SOL od vás.
  Jaké další kroky mám učinit,abych tuto kasu získala ?

  Děkuji za info,

  s přátelským pozdravem
  Přibová Lenka

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, paní Přibová, zavolejte nebo napište našim kolegům do Profi Pokladen:

   číslo: 549 522 511

   e-mail: posinfo@money.cz

   Pokud už jste rozhodnutá, že chcete software Prodejna SQL Mini, poradí vám tam s hardwarem, který pro vás bude nejlevnější a nejpraktičtější. Podle toho, odkud jste, se domluvíte také na tom, jestli si pro pokladní zařízení přijedete na některou z poboček nebo budete chtít svoji pokladnu poslat. Jestli budete mít ještě nějakou otázku na nás, rádi vám odpovíme.

 2. Profilový obrázek Jarda napsal:

  Dobrý den,

  pokud mám hodně produktů, je možné do pokladny provést import nebo export pro případnou opravu produktů?

  Děkuji

  Jarda

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Jardo, importy a exporty dat nejsou v Prodejně SQL problém. Pokud se chcete zeptat podrobněji, zavolejte nebo napište našim kolegům z Profi Pokladen a oni vám přesně odpovědí. Telefonní číslo: 549 522 511, e-mail: posinfo@money.cz

 3. Profilový obrázek Schmied napsal:

  Dobrý den, za dlouhá léta podnikání vím, že osobní zkušenost je mnohem cennější než reklama. Proto bych rád věděl, jestli je možné si prodejnu SQL vyzkoušet v nějaké demoverzi nebo v plné časově omezené verzi ? Máme S4 a rád bych také věděl, zdali už SQL prodejna pracuje s reálným stavem skladu a nebo se skladová zásoba aktualizuje s nějakým zpožděním ? Doposud prodáváme přímo v S4, což má své nevýhody, ale zase pokud má zákazník dotaz na nějaké skladové množství, tak mu můžeme okamžitě sdělit kolik čeho máme. Když jsem se před časem o tomto informoval, tak tomu tak nebylo a prodejna SQL vesele prodávala a na skladu v S4 se nic neodečítalo. Proč prodejna přímo neodepisuje skladovou zásobu a musí to dělat CSW automatik v nějakých daných intervalech ?

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Schmiede, omlouváme se za zdržení s odpovědí – přesné informace už zjišťujeme od kolegů z Money. Pak vám co nejdřív dáme vědět.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Ještě jednou dobrý den, pane Schmiede, konzultovali jsme váš dotaz s kolegy z Money. Odpověď je složitější, a tak vám naši kolegové napíšou na e-mail. Držíme vám palce, ať vše vyřešíte.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *