Money S3 nabízí několik řešení pro EET

Mohlo by se Vám líbit

47 komentářů

 1. Profilový obrázek Viktor Hamža napsal:

  Vidím zde řešení pro S-3. Ale máme E-shop který jede v S-4. Bude také? A jak to bude cenově? Děkuji.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Hamžo, v Money S4 bude také fungovat elektronická evidence tržeb. Už pro vás připravujeme článek, jak na to – v několika dnech se objeví na blogu.

 2. Profilový obrázek Vladimír Soukup napsal:

  Z informace není zřejmé, zda bude modul EET i přímo v i-dokladu, který používáme pro mobilní prodej na NB Windows.
  Proč bychom museli mít další aplikaci a přenášet data do i-dokladu?
  Obsluha i provoz by byl mnohem jednodušší.
  Děkuji za odpověď.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Soukupe, iDoklad bude fungovat pro EET jen v on-line režimu. Pokud budete potřebovat evidovat off-line třeba kvůli výpadku proudu, bude pro vás nejlepší Profi Účtenka. Elektronická evidence je v Proti Účtence také o něco rychlejší.

 3. Profilový obrázek Katka napsal:

  Takže profi účtenka s idokladem mi umožní posílat údaje EET? Stačí obyčejný tablet a tiskárnu s bluetoot. Nemusím nic měsíčně platit? Idoklad i profiúčtenka jsou zdarma? Děkuji, jsem z toho zmatená

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Katko, přes Profi Účtenku i iDoklad můžete elektronicky evidovat a posílat údaje finanční správě. iDoklad i Profi Účtenka jsou zadarmo.

 4. Profilový obrázek Eva napsal:

  jsme malá výrobna potravin, část výroby prodáváme na fakturu za hotové a část na fakturu – platba příkazem. Která z verzí je pro nás nejlepší?
  účetní systém máme Money S3. Zatím žádnou pokladnu nepotřebujeme, Bude nějaká možnost při vystavení faktury a následně příjmového dokladu zaslat doklad na Fú nebo budeme muset mít jiné řešení?

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Evo, záleží i na tom, kolik máte denně tržeb. Pokud máte méně vydaných účtenek, bude pro vás nejlepší dokoupit si modul k Money S3. Nebudete se navíc muset učit pracovat s novým softwarem. Pokud máte více tržeb denně, můžete využít Profi Účtenku, která je zadarmo. Bude to pro vás nový software, ve kterém bude potřeba se zorientovat.

 5. Profilový obrázek Jiří Prachař napsal:

  Dobrý den.
  Jaká je prosím cena za „Modul Evidence tržeb“? Nyní mám verzi 15.102.
  Děkuji,
  Prachař

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Prachaři, cenu pro vás už zjišťujeme a dáme vám co nejrychleji vědět.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Prachaři, už jsme tady s odpovědí na vaši otázku. Standardní cena modulu je 1490 korun bez DPH, ale ještě do konce listopadu mají modul v akci za 990 korun bez DPH. Napište si prosím o další informace na obchod@money.cz, kde vám řeknou i další informace k modulu a ceně. Snad budete s naší odpovědí spokojený.

  • Profilový obrázek Kopal napsal:

   Já si také dovolím zareagovat, jako firma – uživatel programu Money S3. Veškeré tržby se realizují převodem na účet. ale máme jednoho nájemníka který platí za byt hotově, tedy 12 hotovostních příjmů za rok. Myslel jsem, že EET bude standardní modul programového vybavení, pokladny Money S3 (tak jako to má mnoho ostatních dodavatelů obdobných systémů) a ne, že že to bude nějaká dolepená externí aplikace za kterou se bude muset platit a ještě budu muset řešit převody dat, dvě pokladny a kdoví co ještě dalšího. Zajisté bude i roční uržovací poplatek. No vychází mi to jasně tak, že nájemce bytu holt bude muset ty náklady unést, tak mu pro jistotu od 1/2017 zvednu nájem o 200,- Kč. A to je jenom jeden reálný důsledek EET v praxi.

 6. Profilový obrázek Marta napsal:

  Dobrý den, na všechny své příjmy vystavuji fakturu v iDokladu. Výjimečně se stane, že mi je faktura proplacena hotově a ne na účet. Jak postupovat v takovém případě? Budu potřebovat ProfiÚčtenku anebo si s tím poradí přímo iDoklad?
  Děkuji za odpověď.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Marto, děkujeme za váš dotaz. Profi Účtenku potřebovat nebude, s takovými případy si poradí přímo iDoklad. Už pro vás připravujeme článek, ve kterém se dozvíte více informací, tak sledujte blog.

 7. Profilový obrázek Lukáš napsal:

  Dobrý den,
  máme S3 a menší eshop do 2 000 vystavených faktur měsíčně, pro tyto účely používáme jen M3, Jaké tedy máme zvolit řešení? Faktury vystavujeme hromadně zpravidla v jeden okamžik a nebo po částech.

  Díky Lukáš

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Lukáši, protože neobchodujete v terénu, budete pravděpodobně vybírat mezi prvními dvěma řešeními. Modul Evidence tržeb se hodí pro méně tržeb, třeba jen několik denně. Proto vám doporučujeme spíše Modul Money S3 Kasa Professional. Každopádně ale napište na obchod@money.cz, kde vám profesionálně poradí a přesně navrhnou nejlepší řešení vám na míru. Snad jsme vám aspoň trochu poradili.

 8. Profilový obrázek Jaroslav Hradeckz napsal:

  Je možné propojit Profi Účtenku s tiskárnou pouze přes Bluetooth, nebo i přes Wi-Fi

 9. Profilový obrázek Ondřej napsal:

  Dobrý den.

  Zkusil jsem Profiúčtenku a zatím jsem velmi zklamán. Nemohla by komunikovat i s USB tiskárnou? Mám Win10 a notebook a tak v tom nevidím technický problém. I když píšete, že jde propojit s iDokladem, tak v aplikaci nic takové nastavit nejde. EET nastavit nejde. Přepínátko EET nevím kdy je zapnuto. Nešlo by i přímo editovat text z klávesnice? Potřebuji zadat např. Ubytování kl. č. 2445 5600kč. A dělat pro každého zákazníka ceníkovou položku je dost nešikovné. Zvládne případně Money S3 import z toho TXT co leze z aplikace?

  • Profilový obrázek Pepe napsal:

   napište cenu ministr sliboval že nás to nezatíží víc než 2500Kč

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Ondřeji, děkujeme za vaše dotazy. My v EET poradně se více zabýváme zákonem o EET a metodikou, proto vám odpoví na váš e-mail konzultant z Cígler Software, který se konkrétním EET produktům věnuje.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Ondřeji, nakonec vám odpovíme my. Ale nebojte, máme přesné informace od našich kolegů z Cígler Software.

   Nejprve se ptáte na propojení Profi Účtenky s USB tiskárnou. Rádi bychom vás požádali, abyste měl ještě několik dní strpení – naši kolegové totiž co nejdříve zveřejní, které USB tiskárny je možné ovládat z Profi Účtenky.

   Propojení s iDokladem zatím skutečně možné není, půjde to ale bez problémů od listopadu. Programátoři zatím čekají, až ministerstvo financí spustí testovací verzi EET, aby mohli vytvořit propojení Profi Účtenky a iDokladu přímo na míru softwaru. Nemusíte se ale bát, že by se něco takového opakovalo v prosinci – k aktualizaci na ostrou verzi EET dojde automaticky.

   Editovat text přímo na klávesnici zatím bohužel v Profi Účtence možné není. Máte ale pravdu, kolegové z Cígler Software o tomto problému vědí a v budoucnu se mu pravděpodobně budou věnovat.

   V poslední části se ptáte, jak na import – zjistili jsme pro vás, že to půjde přes iDoklad.
   Snad jsme vám poradili, hezký den.

 10. Profilový obrázek Petr Krečmer napsal:

  Mám obchod a denně vystavuji asi 20-30 dokladů (příjmových dokladů za hotové a faktur) v základním Money S3. Jde to vcelku rychle, bude mi stačit dokoupit jen modul evidence tržeb ? Bude to nějak výrazně zpomalovat dosavadní činnost ?
  Předpokládám, že to bude trvat jen pár sekund – spojení se serverem.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Krečmere, modul Evidence tržeb by pro vás měl být vhodný. Nemusíte se bát, že by měl vliv na rychlost odbavení zákazníka. Jde hlavně o to, aby Money S3 obdržel fiskální identifikační kód do 2 vteřin, jak slibují v metodice. Modul sám vás nezdrží.

 11. Profilový obrázek Nováček napsal:

  Dobrý den, mám dotaz k idokladu a profi penežekna jde u těchto aplikací měnit ič – jiný suběkt jak u Money S3

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Nováčku, v Money S3 můžete přepínat mezi různými IČ, ale v iDokladu ani v Profi Účtence to bohužel není možné. Pokud potřebujete nějakou další konkrétní radu, napište prosím našim kolegům z Money na e-mail: obchod@money.cz

   Poradí vám, jak přesně postupovat ve vaší situaci. Děkujeme za otázku a držíme palce.

 12. Profilový obrázek Bártek napsal:

  Dobrý den, jsme VO , používáme Money S3, 99,9% tržeb jsou převody na účet. Hotovostních dokladů máme tak 10 za rok. Možná jste to zde již řešili, ale jaké je pro nás nejjednodušší a nejlevnější řešení ? Nechceme platit nějaké roční poplatky spojené s další aplikací. Děkuji

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Bártku, mohl byste využít mobil nebo tablet s aplikací Profi Účtenka, která je zadarmo: https://profiuctenka.cz/

   Jednoduše byste Profi Účtenku využil pro potřeby EET a pak byste si údaje přepsal do svého Money, aby vám čísla seděla i ve vašem vnitřním účetnictví. Na vytisknutí účtenky si můžete dokoupit malou tiskárnu speciálně pro účtenky, třeba: https://www.profipokladny.cz/mobilni-tiskarna-elcom-rpp-02-bu-bt-usb-cerna/

   Případně můžete účtenku vytisknout na klasické tiskárně na velký papír nebo údaje vypsat ručně – pokud máte jen 10 evidovaných tržeb ročně, neúnosné plýtvání papírem ani velká ztráta času to nebude.

   Nebo si můžete dokoupit modul Evidence tržeb, který je doplňkem Money S3 a do konce listopadu stojí 990 korun bez DPH. Pokud by vás modul zajímal, napište prosím přímo našim kolegům z Money a oni vám poradí: obchod@money.cz

  • Profilový obrázek Janiczek Jan napsal:

   Dobrý den, podobných případů, jako je u pana Bártka, bude hodně. Nebylo by jednodušší v Money S3 udělat nějaké tlačítko „EET“ u seznamu vystavených faktur, které by zařídilo získání kódu a následně by se nabídlo vaše klasické menu na tisk a šlo by si vybrat, na kterou tiskárnu pošlu tisk dokladu o zaplacení?

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Janiczeku, v Money S3 můžete elektronicky evidovat s modulem Elektronická evidence, který do konce listopadu pořídíte se slevou za 990 Kč bez DPH nebo si můžete stáhnout Profi Účtenku, která je zadarmo. Podobné tlačítko, o kterém píšete, zatím naši kolegové z Money k dispozici nemají. Doufáme, že vám i dalším podnikatelům budou vyhovovat možnosti, které jsme popsali.

 13. Profilový obrázek Veselá napsal:

  Dobrý den,mám malou cukrárny na kraji Brna.Vystavuji uctenky za den od 3-20 ks.Nemám zaměstnance, jen učně na výpomoc.Kterej program bude pro me nejlepší a za jakou cenu?Děkuji
  Mám zatím jen tablet Android 6

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, paní Veselá, pokud máte spíše méně účtenek denně, jak píšete, měl by vám stačit váš tablet s aplikací Profi Účtenka, která je zadarmo. Stáhnout ji a zjistit, jak funguje, můžete zde: https://profiuctenka.cz/

   K tabletu si můžete pořídit malou tiskárnu, kterou s aplikací propojíte přes Bluetooth nebo Wi-Fi: https://www.profipokladny.cz/mobilni-tiskarna-elcom-rpp-02-bu-bt-usb-cerna/

   Případně je i možné vypisovat účtenky ručně – nejsme si ale jistí, jestli byste to zvládala, když jste na cukrárnu sama jen s učni. Držíme vám palce, ať EET zvládnete.

 14. Profilový obrázek Dáša napsal:

  Dobrý den, chtěla bych dokoupit modul evidence tržeb k Money S3, jaká je prosím jeho cena a co pro to mám udělat?

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Dášo, modul stojí do konce měsíce listopadu 990 Kč bez DPH, od prosince stojí 1490 Kč bez DPH. Napište prosím našim kolegům do Money, kde vám s nákupem odborně poradí: obchod@money.cz

 15. Profilový obrázek Martin napsal:

  Dobrý den. Snažím se z Profi účtenky tisknout z PC (W10, HP LJ P1102W). USB tisk není (snad jen dočasně) podporován. Bohužel WIFI tisk se mi nedaří nastavit. Tiskárna je připojena přes wifi, z PC tiskne, ale ne z profiúčtenky. Nevím co přesně vyplnit do nastavení. Znám pouze IP adresu. Je nějaké podrobnější vysvětlení? Jaký port mám doplnit a kde ho zjistím. Děkuji

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Martine, snad váš problém chápeme správně. Z Profi Účtenky můžete tisknout pouze na malé účtenkové tiskárně, nikoliv z počítače. Profi Účtenka komunikuje s tiskárnou přes Bluetooth a mělo by to jít i přes Wi-Fi. USB tisk zatím Profi Účtenka neumí. Co se týče nastavení tiskárny a Profi Účtenky, prosíme vás ještě o malé posečkání – naši kolegové právě dokončují návody na používání Profi Účtenky, kde se dočtete podrobnosti i o nových funkcích aplikace. Snad budou veřejné ještě tento týden. Omlouváme se za komplikace 🙁

 16. Profilový obrázek Pavel napsal:

  Dobrý den. Snažím se z Profi účtenky tisknout z PC (W10, na Canon MG5650. Notebook mám propojený s tiskárnou přes WIFI .Bohužel WIFI tisk se mi nedaří nastavit. Tiskárna je připojena přes wifi, z PC tiskne, ale ne z profiúčtenky. Nevím co přesně vyplnit do nastavení. Znám pouze IP adresu. Je nějaké podrobnější vysvětlení? Jaký port mám doplnit a kde ho zjistím, Název- co uvést, proč je to důležité vyplnit. Děkuji

  Odpovědět

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Pavle, omlouváme se za zdržení, odpověď pro vás právě konzultujeme s našimi kolegy z Profi Účtenky. Máme pro vás zatím alespoň tip na návod, který najdete na blogu Profi Účtenky: https://profiuctenka.cz/blog/jak-propojit-profi-uctenku-s-tiskarnou/

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Pavle, konečně pro vás máme odpověď, se kterou nám poradili naši kolegové, kteří se zabývají Profi Účtenkou.
   Musíte pohlídat několik věcí:
   – zařízení musí být ve stejné síti jako je tiskárna, mělo by stačit vyplnit IP adresu a port defaultně 9100. Název je libovolný.
   – ale pozor – pokud je tiskárna MG5650 na formát papíru A4, stejně se vám účtenky nebudou tisknout správně. Profi Účtenka totiž zatím bohužel neumí tisknout na velké tiskárně.
   Snad jsme vám poradili, držíme palce s EET.

 17. Profilový obrázek JanaM napsal:

  Dobrý den,
  když chci tisknout pres usb z pc (w10) na profiuctence na blogu pisi ze si mam stahnout ovladace….po stazeni ovladacu to po me chce nejaky port tiskoveho serveru….co tam mam prosim vyplnit? dekuji za odpoved

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Jano, omlouváme se – řešení vašeho problému zatím neznáme. Ptali jsme se kolegů z Profi Účtenky, jak máte postupovat, ale ani oni si nebyli jistí, v čem je problém. Už ale pracují na řešení a jen co na něj přijdou, odpovíme vám. Nezlobte se prosím za komplikace.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Jano, máme pro vás dobrou zprávu – už víme, jak na to 🙂
   Podívejte se na postup, který pro vás vytvořil náš kolega z Profi Účtenky:

   1) stáhněte program s příponou .zip ze stránek Profi Účtenka: https://profiuctenka.cz/

   2) rozbalte soubory např. do Program Files: Tento počítač – disk (C:) – složka Program Files

   3) spusťte UsbPrintServer.exe

   4) z rozbalovací nabídky vyberte připojenou tiskárnu přes USB

   5) vyplňte port tiskového serveru nebo nechte předvyplněný (9100)

   6) spusťte tiskový server

   7) v nastavení Profi Účtenky poté přidejte síťovou tiskárnu, zadejte lokální IP adresu počítače (zjistíte ji přes příkazový řádek a příkaz ipconfig: stiskněte klávesovou zkratku WIn + R a zadejte příkaz nebo se podívejte na web https://www.mojeip.cz/) a port, který byl konfigurován v předchozích krocích

 18. Profilový obrázek Mira napsal:

  Dobrý den,
  certifikát pro EET jsem uložil na server (WS2012) do adresáře, kde mají všichni uživ přístup. Na serveru je nainst. Money S3 a pracuje se termínálově. U tří uživatelů, kteří mají admin práva – EET spojení funguje. U ostatních, kteří nemají admin práva ne. Když jsem jednoho z uživ. přidal do skupiny admin nic to nepomohlo. Píše to pořád chybu „chyba při tvorbě podpisového kódu poplatníka.
  poradíte? děkuji

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Miro, děkujeme za váš dotaz. Odpověď už pro vás zjišťujeme u našich kolegů z Money.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, Miro, bohužel ještě nemáme odpověď od našich kolegů z Money. Jsou teď velmi zavalení prací. Dívali jsme se do příručky k EET a zaujala nás kapitola Přístupová práva, která začíná na straně 6. Možná tam najdete řešení svého problému: https://money.cz/wp-content/uploads/evidence_trzeb.pdf

   Pokud by vám to nepomohlo, napište a my budeme dál zjišťovat řešení vašeho problému.

 19. Profilový obrázek Martin Dvořák napsal:

  Dobrý den,
  je vaše společnost schopná upravit software EET tak, aby bylo možné zasílat hlášení EET z importovaných zakázkových dat a zaslat zákazníkovi na mail účtenku EET ?
  Tedy naprogramovat čistě jen zasílání účtenky EET bez dokladu o prodeji.

  • EET Poradna EET Poradna napsal:

   Dobrý den, pane Dvořáku, omlouváme se za pozdní odpověď – nešťastnou náhodou jsme váš dotaz přehlédli. Musíme vás bohužel zklamat, naši kolegové nedělají na zakázku úpravy softwaru, které byste potřeboval.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *